24 ساعته در کنار شما هستیم

دانلود کد متلب Matlab

نرم افزار متلب Matlab، یک نرم افزار پیشرفته شناخته شده در رشته های مهندسی و علوم پایه برای انجام محاسبات، شبیه سازی، کد نویسی، طراحی واسط های گرافیکی و ... می باشد. محیط نرم افزاری Matlab به نوعی یک محیط کد نویسی نسل چهارم است. متلب Matlab از ترکیب ماتریس MATrix و آزمایشگاه LABoratory تشکیل شده است. این نرم افزار یک محیط توسعه بر مبنای ماتریس است. داده در نرم افزار متلب Matlab به صورت ماتریس ذخیره می شود. به طور مثال تصویر در متلب Matlab به صورت یک ماتریس سه بعدی ذخیره میگرد که بُعد اول و دوم تعیین کننده مختصات و بعد سوم آن تعیین کننده رنگ نقاط است. اصوات در متلب به صورت تک ستونی ذخیره می شود. متلب یک زبان مفسر می باشد و بر خلاف زبان های کامپایلر، کدها کامپایل نمی شوند و به صورت خط به خط تفسیر و اجرا می شود. هسته ی نرم افزار متلب به زبان C و رابط گرافیکی آن به زبان جاوا نوشته شده است. توسعه دهنده های زیادی در سراسر جهان کدهای متن باز را توسعه میدهند. در حال حاضر شرکت های نرم افزاری مختلفی جعبه ابزار و کدهای نرم افزار متلب را توسعه میدهند. متلب بر مبنای زبان C++ توسعه و نگارش شده است. 
از قدرت های نرم افزار مهندسی متلب جعبه ابزار و محیط توسعه ی جعبه ابزار آن است. از محیط های جعبه ابزار متلب MATLAB میتوان به موارد زیر اشاره نمود.
• جعبه ابزار احتمال متلب
• جعبه ابزار محاسبات بی درنگ متلب Real Time Computing
• جعبه ابزارهای محاسبات متلب و توابع محاسباتی
• جعبه ابزار بهینه سازی متلب
• جعبه ابزار شبکه عصبی و ابزارهای محاسبات شبکه عصبی
• جعبه ابزار پردازش تصاویر متلب و توابع مربوط
• جعبه ابزارهای تخصصی مهندسی کنترل
• جعبه ابزارهای سیمولینک متلب
• جعبه ابزارهای مخابرات متلب
• جعبه ابزار موازی سازی متلب
• و بسیاری دیگر از جعبه ابزارهای متلب

گروه پیپردلیور با ارائه کدهای آماده نرم افزار متلب و نیز نگارش سایر کدهای متلب به شما در انجام پروژه های دانشگاهی کمک می کند. پس از تکمیل خرید کدهای متلب Matlab به ایمیل شما ارسال و در صفحه کاربری شما قابل دانلود می باشد. 

 

 کد متلب

گروه پیپردلیور با ارائه کدهای آماده نرم افزار متلب و نیز نگارش سایر کدهای متلب به شما در انجام پروژه های دانشگاهی کمک می کند. پس از تکمیل خرید کدهای متلب Matlab به ایمیل شما ارسال و در صفحه کاربری شما قابل دانلود می باشد. 

 

 

 

یکی از عمومی ترین و پرکاربردترین نرم افزارهای رشته های مهندسی، نرم افزار متلب می باشد. دلیل این موضوع اینست که با استفاده از این نرم افزار می توان غالب مسائل و معادلات رشته های مهندسی مکانیک و هوافضا، مهندسی برق والکترونیک، مهندسی صنایع، مهندسی عمران، مهندسی پتروشیمی و … را مدلسازی، شبیه سازی و تجزیه و تحلیل نمود.

با توجه به کثرت تقاضاهای دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های فنی مهندسی در این بخش فایل مربوط به آموزش های مقدماتی نرم افزار متلب در قالب یک فایل پی دی اف به طور رایگان در اختیار عموم قرار گرفته است. در این فایل آموزشی مطالب مرتبط با آشنایی مقدماتی با نرم افزار متلب و کار با ماتریس ها، محاسبات سیمبولیک و چند جمله ای ها، کنترل جریان محاسبات (ساختارهای شرطی و حلقه ها)، ترسیم نمودارهای دو بعدی و سه بعدی، روش های حل عددی معادلات دیفرانسیل، شبیه سازی سیستم های دینامیکی (ساخت انیمشن) و آموزش ساخت نرم افزار با GUI ارائه شده است.   

0ریال

ابزار SISO Tool یک واسط گرافیکی شناخته شده در نرم افزار متلب برای طراحی سیستم های کنترلی می باشد. با استفاده از این ابزار می توان اثرات تغییرات پارامترهای طراحی یک سیستم کنترلی را بر مشخصات آن سیستم مشاهده کرد و پارامترهای طراحی را به منظور دستیابی به مشخصه های مطلوب انتخاب نمود.

100,000ریال

در این مقاله کد های متلب مربوط به درس دینامیک قرار داده شده اند. درس دینامیک یکی از دروس اصلی و تخصصی در رشته های مهندسی مکانیک و مهندسی هوافضا می باشد درک و تسلط کافی بر این درس برای گذراندن دروسی مانند ارتعاشات، دینامیک ماشین، کنترل اتوماتیک، ، طراحی مکانیزم ها و ... بسیار مورد نیاز است.

200,000ریال

محاسبات عددی پیشرفته یکی از دروس جامع در مقطع کارشناسی ارشد رشته های فنی مهندسی می باشد. در این درس مطالب مورد نیاز در زمینه محاسبات به صورت عددی از قبیل مشتق گیری عددی، انتگرال گیری عددی، حل انواع معادلات دیفرانسیل به صورت عددی و ... به عنوان سرفصل ها اشاره می شود.

495,000ریال

در این مقاله کد متلب Matlab مربوط به استخراج منحنی های چهره و ویژگی های هندسی چهره از روی تصاویر سه بعدی با فرمت WRL قرار داده شده است. در این کد ابتدا دیتابیس 3 بعدی تصاویر با فرمت WRL خوانده و بارگذاری شده و تبدیل به نقاط با مختصات سه بعدی در دستگاه کارتزین می شود؛ سپس منحنی های چهره و بردارهای Tangent، Binormal و Principal Normal به عنوان خروجی کد ارائه می شود.

200,000ریال

محسبات عددی یکی از دروس کارشناسی در اغلب رشته های مهندسی می باشد. این درس به عنوان یکی از دروس پایه مهم بوده و پیش نیاز بسیاری از دروس تخصصی در رشته های فنی مهندسی است و تسلط کافی بر این درس می تواند کمک شایانی به دانشجویان در گذراندن و فهم دروس تخصصی بنماید.

200,000ریال

درس المان محدود یا اجزا محدود به حل مسائل تحلیل سازه و الاسیسیته در رشته های مهندسی مکانیک، هوافضا و عمران به صورت عددی می پردازد. در این درس روشهای مختلف برای حل عددی معادلات دیفرانسیل پاره ای و معادلات انتگرالی بیان می شود.

300,000ریال

درباره ما

پیپر دلیور با ارائه خدمات ترجمه و تولید محتوا در سطوح مختلف اعم از عمومی، رسمی و دانشگاهی همراه شماست. 

تماس با ما

شماره تهران : 02187761351

شماره اصفهان : 03132244251

 

مشاوره و پشتيباني در تلگرام