24 ساعته در کنار شما هستیم

در ارتباط با ترجمه مارتین هایدگر فیلسوف آلمانی بیان کرده است که : به هر حال از طریق زبان، فرایند ترجمه ضروریات را از محدوده زمان تقویمی آزاد می کند و سوژه ها و موضوعات را به روابط متقابل غیر خطی از درک و کاربرد می آورد. ترجمه با باز کردن یک فضا، صحنه ای را که در زبان مخفی است را به ارمغان می آورد. تئوری ترجمه، مطالعه اصول مناسب ترجمه متن و ترجمه مقاله است.

GUI محیط گرافیکی است در نرم افزار متلب است  که با استفاده از آن می توان برنامه ای ایجاد کرد که بتواند بین کاربر و برنامه کامپیوتری ارتباط برقرار کند، به طوری که کاربر فقط از صفحه کلید و ماوس اطلاعات مورد نیاز را وارد کرده و اجرا شود.  برای وارد شدن به فضای GUI   فقط کافیست در پنجره دستور نرم افزار متلب تایپ کنید guide.

انتخاب مجله ISI برای چاپ مقاله فرایندی است که اساتید و دانشجویان باید در انتخاب آن دقت نمایند. در سالهای اخیر گرایش بسیاری در بین دانشجویان و اساتید دانشگاه های ایران برای چاپ مقاله در مجلات ISI به وجود آمده است اما نکته ای که وجود دارد این است که گاهاً مشاهده می شود که به دلیل اطلاعات کم درباره مجلات ISI و نحوه تعیین اعتبار آنها، برخی از اساتید و دانشجویان مقالات با کیفیت خود را در مجلاتی با ارزش پایین چاپ می کنند که ممکن است این مجلات بعد از مدتی از لیست ISI خارج شوند.

 برخی مراکز اموزش عالی در حدود صدها سال قدمت دارند که در بین ان ها قدمت هزاران ساله نیز دیده میشود .در طول قرن ها بسیاری از دانشگاه های قدیمی جهان منحل، تقسیم به کالج های مستقل و یا به صورت مدرن در امده اند. نهاد های باستانی نه تنها به دلیل میراث تاریخی خود بلکه برای اثبات توانایی منطبق کردن خود در زمینه های مدرن در جهان رقابت شدیدی دارند. بسیاری از دانشگته های قدیمیترکیبی از میراث تاریخی و چشم انداز معاصر را ارائه میکنند. در اینجا ما به معرفی برخی از قدیمی ترین دانشگاه های جهان میپردازیم، بیشتر انها در اروپا واقع شده اند .با توجه به تعداد زیاد دانشگاه های قدیمی در این منطقه، یک نماینده افریقایی برای مطرح شدن وجود دارد.

زیر مجموعه ها

درباره ما

پیپر دلیور با ارائه خدمات ترجمه و تولید محتوا در سطوح مختلف اعم از عمومی، رسمی و دانشگاهی همراه شماست. 

تماس با ما

شماره تهران : 02187761351

شماره اصفهان : 03132244251

 

مشاوره و پشتيباني در تلگرام